چرا آرایشگاه کودک کوکی ؟

از آنجایی که بچه ها هر کدام شرایط جسمی و روحی منحصر به خود را دارند کار کردن با آنان تکنیکی خاص و حوصله و ابزار مختص خود را میطلبد .شخصی که در ارتباط با کودک قرار میگیرد چه برای آرایش کودک و چه برای عکاسی کودک باید با او آشنایی و به روحیات انها واقف باشد . در ارایشگاه و آتلیه بزرگسالان به علت نوع و سیستم کار امکان توجه خاص به کودکان وجود ندارد و از طرف دیگر فضای این مکانها برای کودکان طراحی نشده و اساسا نمیتواند جذابیتی برای کودکان ایجاد کند در نتیجه انها را خسته و بهانه گیر میکند .

در آرایشگاه کودک کوکی و اتلیه کودک کوکی در کنار کادر دوره دیده و مجرب لوازم سرگرم کننده برای کودک فراهم شده تا انان لحظات شادی را تجربه کنند و خاطره خوشی در ذهنشان ثبت شود.

در طراحی مجموعه کوکی سعی شده خانواده ها مشکلی در مورد بردن کودکان خود به ارایشگاه کودک یا عکاسی کودک نداشته باشند و با خیال اسوده از این مکان استفاده کنند . خیلی وقتها کودکان در مقابل رفتن به ارایشگاه اینرسی نشان داده و واکنشهایی مانند ترس بهانه گیری و مقاومت از خود نشان میدهند . فضای خشن ارایشگاه و اتلیه بزرگسالان محیطی مبهم و گیج کننده و خشک برای کودک تداعی میکند که در ان باید برای مدتی همنشینی با بزرگسالان غریبه ای را تجربه کند که از کار انها سر در نمی اورد . همین مساله باعث شکل گیری

همه این موارد و ادمهایی که کودکان را دوست دارند و برای انها تلاش میکنند و از کار با کودکان لذت میبرند باعث شکل گیری ارایشگاه و اتلیه کودک کوکی شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *