خدمات

چشم انداز آرایشگاه کودک کوکی

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nam dapibus accumsan enim, ac pulvinar lacus. Maecenas iaculis vulputate enim viverra vulputate. Duis pharetra purus sit amet libero auctor, sit amet interdum metus tincidunt.

ارتباط گیری موثر
بین اصلاح برای کودکانی که مشکل اصلاح دارند

پکیج من و بابا
مشاوره ، طراحی ، اصلاح و دیزاین مو

گواهینامه اولین اصلاح
با عکس قبل و بعد و قطعه ای از موی کات شده

مشاوره
طراحی ، اصلاح و دیزاین موی نوزاد ، کودک و نوجوان

خدمات و امکانات

هدیه کوکی
کودکان اصلاح اولی در اولین مراجعه به آرایشگاه کودک کوکی یک گواهینامه اولین اصلاح با اسم ، تاریخ و عکس قبل و بعد اصلاح کاملا رایگان به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

بیشتر

کوکی و والدین
توجه داشته باشید که اگر در اولین برخوردها کودک شما با خاطره ای نا خوشایند از آرایشگاه همراه گردد تا مدتها شما و فرزند دلبندتان دچار مشکل خواهید شد ..

بیشتر

شرایط رزرو وقت
برای اجتناب از تداخل کودکان با اخلاق و رفتارهای متفاوت با همدیگر و کمتر کردن الگوپذیری کودکان ، آرایشگاه کوکی آماده پذیرش کودکان با تعیین وقت قبلی میباشد..

بیشتر

پکیج من و بابام
ه دلیل ایجاد حس همبستگی و همراهی بین کودک و والدین آرایشگاه کودک کوکی تصمیم به فراهم نمودن شرایطی نموده است که در آن پدر و کودک همزمان بتوانند از امکانات آرایشگاه استفاده نماید..

بیشتر

ايا ارايشگاه تخصصي كودكان با بزرگسالان تفاوت دارد ؟

بله ، فضا ، شرايط روحي ، جسمي و نوع رفتار كودكان با بزرگسالان كاملا متفاوت است بهمين دليل در ارايشگاه مخصوص كودكان از اصلاح بزرگسالان خبري نيست و به طبع از ابزار و مواد شيميايي مخصوص بزرگسالان( تافت ، رنگ ، گلت و……. ) كه تقريبا همه انها براي كودكان مضر است استفاده نميشود نكته بعدي رنگ بندي و نوع ارتباط گيري با بچه هاست ، در كل ارايشگاه كودك با بزرگسال كاملا متفاوت است و خوب است بدانيد كه ارايشگاه بزرگسالان با تهيه يك صندلي كودك تبديل به ارايشگاه تخصصي كودك نميشود

آيا براي مراجعه نياز به رزرو وقت هست ؟
ايا به محض ورود اصلاح شروع ميشود ؟
تجربه کار با کودک
کادر متخصص
فضای کودکانه
سرعت عمل
رضایت مشتری