شعبه شمیران : 22753480   شعبه سرزمیین عجایب : 44488235  آتلیه کودک : 26850422  عکاسی کودک آتلیه کودک

آتلیه کودک

  

شرایط رزرو وقت

رزرو آرایشگاه :

دو سه روز زودتر میتوانید با یکی از دو شعبه شمیران یا سرزمین عجایب تماس بگیرید و تلفنی وقت خود را رزرو نمایید .
شرایط ارایشکاه کودکان با بزرگسالان متفاوت است , بهمین دلیل اگر کودک شما تابحال تجربه ارایشگاه نداشته یا اینکه تجربه خوبی از قبل ندارد و نا ارام است با ما در میان بگذارید چون اجبارا این کودکان باید در زمانی اصلاح شوند که سالن خلوت باشد که تا حد امکان اولا زمان کافی برای اشنایی با فضا را داشته باشند دوما نه روی کودک دیگه ای تاثیر بذارد و نه از کودک دیگری تاثیر بگیرد . بهمین دلیل در ارایشگاه کودک کوکی از شنبه تا چهارشنبه 3 ساعت خلوت اول کار پذیرای این دوستان کوچولو هستیم.

رزرو آتلیه :

نکته مهم قبل از رزرو وقت :

3 روش برای عکاسی کودک وجود دارد :

  1. روش اول استفاده پس زمینه های فانتزی و منظره و باغ و گاها شخصیتهای کارتونی است
  2. روش دوم استفاده از دکورهای فانتزی و اکسسوار
  3. و اما روش سوم عکاسی مادلینگ و پرتره میباشد . به این معنا که تمرکز عکاس بیشتر روی سوژه و شکار بوزهای مختلف از کودک میباشد حتی زمانی که از لوازم جانبی استفاده میشود.

قصد نقد روشهای بالا را نداریم ونمیخواهیم بگوییم کدام بد وکدام خوب است اما روشی که در اتلیه کودک کوکی استفاده میشود پرتره و مادلینگ با کمی تلفیق دکور و اکسسوار میباشد , بنابراین توصیه میکنیم ابتدا مدلهای ما را ببینید , مقایسه کنید و بعد اقدام به رزرو نمایید .

حداقل یکهفته قبل از زمانی که برای عکاسی از کودک خود برنامه ریزی کرده اید با آتلیه کودک کوکی با تلفنهای 22753480 یا 26850422 تماس و وقت اولیه خود را رزرو نموده
سپس مبلغ 50000 تومان به کارت شماره 2814- 5036- 5310 -6273 نزدبانک تجارت بنام مرجان خلیلی پناه واریز نموده مجددا با آتلیه تماس گرفته وقت خود را قطعی نمایید.
نکته : مبلغ واریزی به هیچ عنوان ورودیه نیست و بخشی از خرید شما محسوب میشود حتی اگر خرید شما کمتر از 50000 تومان باشد مابقی وجه عودت میشود چون در اتلیه کودک کوکی نه ورودیه داریم و نه محدودیت انتخاب عکس .

 

وسائل مورد نیاز چهت عکاسی کودک :

چند دست لباس تیره و روشن و رنگی , حوله حمام , پتو , عروسک و اسباب بازیهای خاص , کلاه معمولی و کلاه بافتنی , دستمال سر , گل سر , تل , کیف و کفش رسمی کودک و مامان بابا